RN73H1JTTD1500B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1500B25
JLCPCB Part #
C186166
Description
100mW 150Ω 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS