RN73H1JTTD14R9D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD14R9D100
JLCPCB Part #
C3945208
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.9Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS