RN73H1JTTD14R7D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD14R7D100
JLCPCB Part #
C3975490
Description
100mW 14.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS