RN73H1JTTD1493B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1493B50
JLCPCB Part #
C4070739
Description
-55℃~+155℃ 100mW 149kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS