RN73H1JTTD1490F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1490F50
JLCPCB Part #
C4301952
Description
-55℃~+155℃ 100mW 149Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS