RN73H1JTTD1471A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1471A10
JLCPCB Part #
C4150853
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS