RN73H1JTTD1470D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1470D10
JLCPCB Part #
C4129329
Description
100mW 147Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS