RN73H1JTTD1453F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1453F50
JLCPCB Part #
C3949011
Description
-55℃~+155℃ 100mW 145kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS