RN73H1JTTD1452B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1452B25
JLCPCB Part #
C4029855
Description
100mW 14.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS