RN73H1JTTD1452B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1452B10
JLCPCB Part #
C3916844
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS