RN73H1JTTD1451F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1451F50
JLCPCB Part #
C4129735
Description
1.45kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS