RN73H1JTTD1451D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1451D50
JLCPCB Part #
C4240704
Description
1.45kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS