RN73H1JTTD1450F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1450F100
JLCPCB Part #
C3950568
Description
100mW 145Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS