RN73H1JTTD1450F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1450F10
JLCPCB Part #
C3932633
Description
-55℃~+155℃ 100mW 145Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS