RN73H1JTTD1450D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1450D50
JLCPCB Part #
C4065439
Package
0603
Description
100mW 145Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS