RN73H1JTTD1450B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1450B25
JLCPCB Part #
C4339131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 145Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS