RN73H1JTTD1450A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1450A05
JLCPCB Part #
C4276426
Description
-55℃~+155℃ 100mW 145Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS