RN73H1JTTD1433C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1433C50
JLCPCB Part #
C4318730
Description
100mW 143kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS