RN73H1JTTD1431B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1431B25
JLCPCB Part #
C4318184
Description
1.43kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS