RN73H1JTTD1430F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1430F100
JLCPCB Part #
C3954045
Description
100mW 143Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS