RN73H1JTTD1422F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1422F10
JLCPCB Part #
C4039313
Description
100mW 14.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS