RN73H1JTTD1422A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1422A10
JLCPCB Part #
C4138588
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS