RN73H1JTTD1422A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1422A05
JLCPCB Part #
C4307753
Description
100mW 14.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS