RN73H1JTTD1420F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1420F50
JLCPCB Part #
C4072177
Description
-55℃~+155℃ 100mW 142Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS