RN73H1JTTD1401B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1401B10
JLCPCB Part #
C4012301
Description
1.4kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS