RN73H1JTTD13R8F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD13R8F50
JLCPCB Part #
C4283511
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS