RN73H1JTTD13R7F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD13R7F50
JLCPCB Part #
C4249721
Description
100mW 13.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS