RN73H1JTTD13R7D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD13R7D100
JLCPCB Part #
C4046449
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS