RN73H1JTTD13R2D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD13R2D50
JLCPCB Part #
C4293673
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS