RN73H1JTTD13R2D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD13R2D100
JLCPCB Part #
C3952895
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.2Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS