RN73H1JTTD1383F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1383F25
JLCPCB Part #
C6277327
Description
-55℃~+155℃ 100mW 138kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS