RN73H1JTTD1383B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1383B25
JLCPCB Part #
C4295668
Description
100mW 138kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS