RN73H1JTTD1382B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1382B25
JLCPCB Part #
C3925165
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS