RN73H1JTTD1382A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1382A05
JLCPCB Part #
C4113652
Description
100mW 13.8kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS