RN73H1JTTD1381B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1381B10
JLCPCB Part #
C4107578
Description
1.38kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS