RN73H1JTTD1380A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1380A25
JLCPCB Part #
C4285726
Description
100mW 138Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS