RN73H1JTTD1373C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1373C50
JLCPCB Part #
C3989508
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS