RN73H1JTTD1372D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1372D100
JLCPCB Part #
C4295957
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS