RN73H1JTTD1371D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1371D100
JLCPCB Part #
C4202030
Description
1.37kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS