RN73H1JTTD1371C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1371C10
JLCPCB Part #
C3912750
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS