RN73H1JTTD1371B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1371B50
JLCPCB Part #
C4248336
Description
1.37kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS