RN73H1JTTD1371B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1371B25
JLCPCB Part #
C4084274
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS