RN73H1JTTD1371B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1371B10
JLCPCB Part #
C4182554
Description
1.37kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS