RN73H1JTTD1353D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1353D100
JLCPCB Part #
C3997048
Description
-55℃~+155℃ 100mW 135kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS