RN73H1JTTD1322D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1322D100
JLCPCB Part #
C4286038
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS