RN73H1JTTD1321F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1321F25
JLCPCB Part #
C4237669
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS