RN73H1JTTD1301D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1301D50
JLCPCB Part #
C4344883
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS