RN73H1JTTD1300D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1300D50
JLCPCB Part #
C4135558
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS