RN73H1JTTD1300D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1300D100
JLCPCB Part #
C4200499
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS