RN73H1JTTD12R7D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD12R7D50
JLCPCB Part #
C3955746
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS